Jump to content

malesiak84

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About malesiak84

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam nie mogę połączyć się z opaska mi jak wyżej. Telefon to Huawei p10 z Android 9.1.0.263. Problem polega na tym że aplikacja się instaluje, wchodzi główne menu, ale nie można po wklepaniu danych osobistych kliknąć potwierdzenia tych danych. Z menu apki dalej nic nie da się zrobić, ani go przewinac ani zmniejszyć. Proszę o pomoc. W załączniku screen jak to wygląda u mnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Macin M.
 2. Witam nie mogę połączyć się z opaska mi jak wyżej. Telefon to Huawei p10 z Android 9.1.0.263. Problem polega na tym że aplikacja się instaluje, wchodzi główne menu, ale nie można po wklepaniu danych osobistych kliknąć potwierdzenia tych danych. Z menu apki dalej nic nie da się zrobić, ani go przewinac ani zmniejszyć. Proszę o pomoc. W załączniku screen jak to wygląda u mnie. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Macin M.
 3. Witam od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem posiadaczem opaski mi band 4. Niestety program mi fit nawet łaskawie nie chce się z nią połączyć. Nic dalej się nie dzieje pomimo próby logowania proszę o poradę i pomoc. W załączniku karta z 1 strona programu.Wesolych świąt
×
×
 • Create New...