zaro

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

1 Follower

About zaro

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakie oprogramowanie, typu ERP do zadań firmowych będzie się dobrze sprawowało na systemach typu Android?
 2. Na youtube masz sporo filmikow instruktażowych z tego zakresu. Wpis w Google zapytanie typu "wymiana baterii" oraz nazwa telefonu z którego korzystasz. Można w ten sposób trafić na filmik instruktażowy w którym krok po kroku jest wyjaśnione, jakie czynności należy wykonać. Nie jest to ekstremalnie trudne, chociaż rzeczywiście trudniejsze niż w przypadku telefonów, które mają zdejmowane klapy. Duży wybór baterii o różnych pojemnościach znajdziesz np tutaj: https://vegacom.eu/pl/menu/baterie-do-telefonow-1373.html
 3. Suszarka to oczywiście jedna z opcji. Całkiem dobrym pomysłem wydaje się być również pochłaniacz wilgoci. Są takie, które wykorzystuje się również przy osuszaniu telefonu - bo to jednak wrażliwa technologia jest.
 4. Fajna opcja, zwłąszcza w miejscach w których stosunkowo często korzysta się z tych wszystkich tabletów, telefonów komórkowych czy urządzeń wykorzystujących baterie, a które trzeba ładować z wykorzystaniem niskiego napięcia. Tego rodzaju gniazdka z rozszerzeniami USB są stosunkowo tanie, bo koszt wynosi mniej więcej tyle ile kosztuje standardowa ładowarka USB, a fajnie spełniają swoją rolę.
 5. Jest to nic innego jak ulepszona technologia, która jest zastosowana w tych wszystkich urządzeniach, które przetwarzają i skanują obrazy. Umożliwiają znacznie większą elastyczność z tego tytułu. Czytniki kodów wyposażone w technologię PRZM umożliwiają na znacznie wydajniejszą pracę, oraz możliwość skanowania różnego rodzaju kodów 1D, 2D, Digimarc, kody PDF417 itd. Na https://www.hyprotech.com.pl/inteligentna-technologia-obrazowania-przm-co-to-takiego/ doczytaj.
 6. Też tak kiedyś miałem. Pomogło odinstalowanie i zainstalowanie ponownie.