burza501

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About burza501

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale po ustawieniu alarmu wbudowanego tylko wibruje, a gdyby dalo sie dodajac aplikacje alarmu i ustawic alarm w telefonie to telefon by dzwonil a opaska by wibrowala, malo tego powinno sie dac wyciszyc lub ustawic drzemke z pozycji opaski, tak jak rozwiazal to samsung.
 2. Ehhh....szkoda...trzeba będzie sie chyba przerzucić na Samsunga, który fakt faktem jest droższy, ale bardziej kompatybilny i dopracowany.
 3. Witam. Od kilku dni korzystam z Xiaomi Band 4, zauważyłem kilka błędów i chcialbym o nich napisać z nadzieją, że ktoś z grupy Xiaomi Polska coś z tym zrobi. W pierwszej kolejności chciałbym powiedzieć o tym, że w momencie dostania powiadomienia, opaska informuje o tym tylko w momencie powiadomienia, lecz jeżeli ktoś go w danej chwili nie odczyta to jak zerkniemy na opaskę po chwili to wyświetlana jest tarcza główna bez żadnej informacji (ikonki), że w pamięci jest oczekujące powiadomienie. Kolejną rzeczą jaka rzuciła mi się w oczy, to fakt, że gdy WŁĄCZAMY tryb nie przeszkadzać w ustawieniach opaski wyświetla się informacja, że tryb nie przeszkadzać jest WYŁĄCZONY pomimo tego, że jest WŁĄCZONY. Nastepna sprawa, jest taka że pomimo tego że do aplikacji Mi Fit dodamy aplikacje Gmail, to po otrzymania maila malo tego, że nie powiadamia nas o tym opaska to telefon też przestaje reagować i nie mamy zielonego pojecia o tym, że oczekuje na nas mail. No i ostatnia rzecz jaka rzuca sie w oczy, to taka, że po dodaniu w Mi Fit aplikacji zegar i ustawieniu alarmu, opaska też nie reaguje. I to chyba tyle, na chwilę obecną...dodam model mojego telefonu to Samsung A5 (2017). Jeżeli to zły dział w którym o tym napisałem to proszę o moderatora o przeniesienie postu i z góry przepraszam. Mam nadzieję, że coś z tym zrobicie. Pozdrawiam.