Jump to content

Xeivra

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About Xeivra

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  M365 PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No ja mam PRO obniżyłem z 1.6.6 na 1.5.5 i BLE 090. Jeździ aż miło tylko wiadomo z głową bez jakiegoś szaleństwa Jako że jest gwarancja to bez problemu przy BLE 090 łączy mi się z MiHome w razie aby wrócić do 1.6.6. Oczywiście BLE oryginalne bez modyfikacji jakieś.
 2. Xeivra

  X

  Ja do swojej M365 PRO wgrałem BLE oryginalne 0.90 z softem 1.5.5. od Sebka i wszystko działa. Jako że hulajnogę mam na sporej jeszcze gwarancji to bez problemu łącze się z MiHome. Co do szarpania to nie ma i mam też zwykła 365 ale ona jest na fabrycznym sofcie.
 3. Xeivra

  X

  No ja mam soft twój u siebie ;D Tak że musiało coś mi się pomieszać z kimś innym, bo tego na Allegro dawniej było sporo.
 4. Xeivra

  X

  Symboliczne 25 zł ale jak to wielki spec mówi ,,możliwości jest wiele'' i to magiczne ,,aby osiągała maksymalną prędkość 35km/h'' Wiadomo każdy szuka okazji do zarobku no ale bez przesady. Wciśnie komuś kit zarobi 25 zł a narobi takiego bigosu komuś że brak słów.
 5. W Niemczech ładowało do 100% tutaj w Polsce drugi raz mi właśnie naładowało tak jak wcześniej pisałem. Może faktycznie coś z siecią elektryczną jest. Ale następnym razem zostawię na dłużej i zobaczymy czy dobije.
 6. Aplikacja MiHome pokazuje 99% i m365 Dashboard ap też pokazuje 99%. W aplikacji jak podłącze zasilacz świeci się zielony i przy 99% to pokazuje 0.4-05A. Po czym doszło do 12751 mAh i automatycznie wyłączył ładowanie. Hulajnioga M365 PRO z FW 1.6.6. BLE version 1.1.0. Wydaje mi się tak jak mówisz że ta najnowsza aktualizacja automatycznie przy takim naładowaniu wyłącza samo z siebie już.
 7. A właśnie jeśli jest temat baterii to moje pytanie jest takie zasilacz moją pro doładowuje do 99% i zastanawia mnie czemu wcześniej dawał 100% a teraz 99% ?? Różnica między ogniwami to jest 0.007-8v. Doładowuje ją tak max do 12751 mAh potem odłącza ładowanie. I do 100% nie chce jej naładować czy to normalne ? Hulajnoga ma przebieg niecałych 200km.
 8. Nie usprawiedliwiam tylko widzę jak niektórzy jeżdżą. Tak samo widziałem w Hiszpanii bo tam też tego sporo było. Ja kupiłem moją w tym roku Sierpień i nie mogę złego słowa powiedzieć bo wizualnie i technicznie jak nowa. Wiadomo każdy ma podzielną opinie
 9. To że uszkodzone to nie znaczy że wina produktu Skąd możesz wiedzieć w jaki sposób ludzie użytkują hulajnogę swoją ?? Ja mam M365 PRO kupioną w Niemczech i do dziś zero luzów zero jakichkolwiek uszkodzeń. Dla mnie Xiaomi jest bardzo dobrą firmą a i tak znajdą się tacy co będą marudzić. Ja u siebie w mieście widzę użytkowników M365 i po prostu brak słów jak większość z nich jeździ a potem piszą na tego typu forach że coś się ułamało. Patrząc na zdjęcie i syf na kołach mogę tylko jedno stwierdzić na pewno nie była to jazda po równym terenie.
 10. Tak można go edytować u nich na stronie https://emkowo.pl/generator-firmware-xiaomi-m365-pro/ . Lecz dla mnie wystarczający był GONKAD z startem od 3km/h. I trzymał fajnie baterię w PRO jak i prędkość nawet po spadku % nadal była zaskakująca.
 11. Tak wiem korzystałem z tej strony https://m365pro.scooterhacking.org/ . Tylko pytałem bo może ktoś korzystał z emkowo800w.
 12. Też mam Pro w wersji 1.6.6. Wcześniej miałem Emkowo800W ale wydawało mi się że mega zjada mi baterie i chciałem wgrać inny soft. Ale wpadł mi ten nowy 1.6.6 i ogólnie jest ok ale ogranicza mnie tylko tak jak mówisz do 26km/h. W ogóle poleca ktoś ten Emkowo800W czy tylko ja odniosłem zbyt mylne wrażenie?
×
×
 • Create New...