Witam
Od jakiegoś czasu używam na moim telefonie YouTube Vanished, uznałem więc że fabrycznie instalowany nie jest mi potrzebny tym bardziej że nie działa w tle, wyświetla reklamy i uruchamia się domyślnie przy przekierowaniach na apkę. Chciałem go usunąć lecz wyświetlił mi się błąd jak na screenie. Użyłem do tego celu ADB i poradnika odnalezionego na Reddit. Nie chce ingerować w telefon za bardzo, mam na myśli roota itp. Proszę o pomoc