Skocz do zawartości

R3AL_G4MER

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez R3AL_G4MER

  1. R3AL_G4MER

    Ikona słuchawek

    Witam! Mam problem od dziś rana na pasku powiadomień pojawia się ikonka słuchawek, ale nie są podłączone... Nie wiem co z tym robić. Proszę o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...