Skocz do zawartości

Atenaro

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Atenaro

  1. Witam Odblokowalem dzisiaj bootloadera i wyczyściło mi pamieć mam zainstalowany aktualnie china rom MIUI 10.3.3 | Stable 10.3.3.0(PEACNXM).Chciałbym zainstalować sobie xiaomi.eu soft. Czy przy probie instalacji softa nie zrobię sobie przycisku do papieru przez rollbacka ? TWRP dla mi 8 to dipper - to jest ta nazwa kodowa do ktorej mam szukac TWRP? Czy jakas z tych instrukcji jest aktualna dla mojego telefonu? - https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ Jeśli zły dział proszę o przeniesienie. Z góry dziękuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...