xsenon

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About xsenon

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, z resztą jest to samo. Np Gdy włączę ekran przychodzą wiadomości z messengera lub ig. Czasami przychodzą przy wyłączonym ale tak jak wspominałem wtedy kiedy tel był niedawno używany..
 2. Mam włączone.. dalej jest ten sam efekt. Telefon poleży dłużej bez ruchu i maile nie przychodzą. Włączam ekran i w tej samej sekundzie przychodzą wszystkie... Kiedyś miałem ten sam problem. Po jakiejś aktualizacji jakby ustąpiło i teraz znowu to samo. Już przez ostatnie 3 aktualizacje. Jakieś pomysły ?
 3. Witam Was. Męczę się z tym problemem od dawna. Mam problem z synchronizacją aplikacji na Redmi 4x. Gmail, fb, messanger i inne... Gdy używam telefonu wszystko jest ok. Po wyłączeniu ekranu, do około 5 min też jest ok. Powiadomienia przychodzą natychmiastowo. Natomiast gdy wyłączę ekran an dłużej i nie używam telefonu, nie dostaję żadnych powiadomień. Wszystkie przychodzą jednocześnie w momencie wlączenia ekranu... + dodana kłódeczka na aplikacji. Wczoraj zaktualizowałem system do MIUI 10.4 9.5.23 oraz przywróciłem usatwienia fabryczne. Dodatkowo ustawiłem opcje jak na zdjęciu i dalej to samo.