Jump to content

Semo

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Semo

 1. Orientujecie się może czy " Oryginalny xiaomi mi jia Yeelight Mesh Bluetooth bramka inteligentnego głośnik AI i BLE " będzie w przyszłości obsługiwał język angielski? Zastanawiam się nad zakupem do sterowania LEDami (jako bramka), ale nie wiem czy nie warto poczekać na wersję ENG o ile takowa w ogóle się pojawi...
 2. Podbijam temat. Ma ktoś jakieś info na ten temat? Na ten moment jedyne co wymyśliłem to rozdzielenie czujek przypisanych do alarm 1 i alarm 2 pomiędzy dwa HUBy. Tym samym mając przykładowo bezprzewodowy przełącznik ustawiam: jednym kliknięciem uzbrajam HUB1, podwójnym kliknięciem uzbrajam HUB1 + HUB2.
 3. Witam serdecznie Proszę o informację czy można ustawić poprzez HUB alarm na dwa różne obwody . Czyli przykładowo: - alarm 1: 4 czujki mogą go uruchomić (alarm obwodowy gdy domownicy idą spać i aktywne są np. tylko kontaktrony) - alarm 2: 8 czujek może go uruchomić (alarm sztandarowy gdy np. domownicy wyjeżdżają i aktywne są kontaktrony oraz czujki ruchu) Jeśli tak, to jak skonfigurować coś takiego? Mam również pytanie o to czym jest "Alarm powiązania" pod: HUB->Automatyka->Alarm->Więcej ustawień->Alarm powiązania.
 4. Czy pomalowanie czujek AQara Window Door Sensor sprayem w puszce może mieć jakikolwiek negatywny wpływ na ich działanie?
 5. Tak, android. Dziękuję za link. Jak działa taki mod? W sensie, czy będę mógł potem normalnie aktualizować mi home i podpięte urządzenia?
 6. Kupiłem bramkę Aqara Hub Gateway: https://pl.aliexpress.com/item/32910821884.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5f205c0fmOovzn Skupiłem się na elemencie: międzynarodowych edycja. ;) Okazało się jednak, że da się ją podpiąć tylko do serwera chińskiego. I tu pojawia się moje pytanie. Czy istnieje jakiś sposób na podpięcie jej tak aby działała przy regionie "Polska"? Tak mam niestety wpięte inne urządzenia.
×
×
 • Create New...