Jump to content

korni007

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About korni007

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie to samo po update do tej wersji , ale wrzuciłem moduł do magiska o nazwie safetynet fix i jest OK. Dobrze zrobiłem?
 2. W porządku, a gdzie wogole można przeczytać changelog softu china developer? Na mi community nie mam uprawnień... Są gdzieś indziej?
 3. Odnoszę się do wcześniejszej wersji.
 4. Po dłuższym uptime działania telefonu (ok 4 dni) animacja wysuwania górnej belki tak klatkuje że oczy bolą.. Do tego blur w tle migocze, tak jakby coś gdzieś nie współgrało że sobą... Pomaga jedynie restart telefonu.
 5. Wyczyściłem dane mi fita, i tym razem poszło. W temacie poprzedniej wersji zgłosiłem też problem z przełączaniem wifi.
 6. Mi9 + mi band nie pokazuje nazwy kontaktu na mi bandzie tylko "połączenie przychodzące" zna ktoś fix?
 7. Jestem po świeżej instalacji, ogółem cały system na plus (do wczoraj siedziałem na globalu) Jednak mam pewien kłopot - posiadam na pewnym obiekcie ok 15 AP, nadające ten sam SSID. Łączę się telefonem i wszystko bangla. Następnie przechodzę x metrów dalej, gdzie jest następny AP, zasięg tego pierwszego już nie sięga. Co robi telefon? Kompletnie nic - pokazuje że nadal połączenie wifi jest, ale internet nie działa. Jedyne co pomaga to włączenie/wyłączenie wifi. Muszę to robić za każdym razem jak gdzies przejdę. Na globalu nie było tego problemu, telefon sam
 8. Pacjent mi9, rom miuipolska 21.5.12 Jestem po świeżej instalacji, ogółem cały system na plus (do wczoraj siedziałem na globalu) Jednak mam pewien kłopot - posiadam na pewnym obiekcie ok 15 AP, nadające ten sam SSID. Łączę się telefonem i wszystko bangla. Następnie przechodzę x metrów dalej, gdzie jest następny AP, zasięg tego pierwszego już nie sięga. Co robi telefon? Kompletnie nic - pokazuje że nadal połączenie wifi jest, ale internet nie działa. Jedyne co pomaga to włączenie/wyłączenie wifi. Muszę to robić za każdym razem jak gdzies przejdę.
×
×
 • Create New...