Skocz do zawartości

adeek83

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adeek83

  1. adeek83

    Ikona lte nieznika

    Witam Sprawa wyglada tak gdy wylaczam wifi i dane komorkowe to i tak ciagle mam aktywna ikone lte ma ktos pomysl jak to wylaczyc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...