Witam
Chciałbym przyciskiem power usypiać wyświetlacz , wcześniej zanim wyłaczy sie automatycznie.Mam ustawione na 15 sekund.
Czy jest to mozliwe?
Po nacisnieciu przycisku power obecnie moge wyłączyc telefon, uruchomić ponownie lub przejśc w tryb samolotowy.
Potrzebuję tylko szybko uśpic wyświetlacz.
Ktoś coś?
Z góry dziękuje za pomoc