Jump to content

chudson

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chudson

  1. Przykre, niby taka drobnostka ale dla mnie baaardzo przydatny bajer. Czyli kupię chyba Redmi Note 4. Jakieś opinie na jego temat ? Warto ? Części są dostępne w razie gdyby się psuł ? Czy będzie jak z Redmi Note 3 SE gdzie płytek usb nie ma, wachlarz etui ograniczony bo model nietypowy.
  2. Dziś oglądałem Redmi 6 i nie ma diody wielokolorowej a do tego dziwne proporcje wielkości ekranu. W sumie przejrzałem wszystkie modele xiaomi w Euro Rtv Agd i jedyny ,który miał kolorową diodę powiadomień to Redmi Note 4 na wyprzedaży. Domyślam się ,że mogą mieć ale sprzętowo wyłączoną ? Trzeba rootować ? Rootowanie na gwarancji to problem zapewne?
  3. Witam , nie wiem czy to dobry dział ale lepszego nie znalazłem. Poszukuję następcy mojego Redmi note 3 Pro SE Nie chcę nic drogiego, raczej budżetowe , chciałbym aby był to nadal xiaomi a warunki jakie stawiam następcy to: 1. Wielokolorowa dioda powiadomień 2. czytnik linii papilarnych z tyłu 3. podświetlane przyciski z przodu Może ktoś mi podpowiedzieć ,jakie modele spełniają te wymogi ? Wielkość najlepie 5 - 5,5 cala minimum 2/32gb
×
×
  • Create New...