Skocz do zawartości

Afghan

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Afghan

  1. Witam. Mam problem z odbieraniem i wysyłaniem mmsów w sieci nju. Na stronie nju z konfiguracjami nie ma redmi 6, a wbijanie ręczne ustawień nie chce zadziałać. Nie wiecie jak rozwiązać ten problem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...