Witam mam problem na swoim LeEco CoolPad c106-9 mianowicie nie mogę wgrać nowego romu zawiesił mi się na Fastboot Mode po wciskaniu klawiszy głośności dół i zasilania więc nie idzie nic wgrać komenda fastboot reboot przez cmd też nic nie daje bo powraca to tego samego stanu po resecie. Dodam że jak chcę wejść w recowery po wciśnięciu głośności góra i zasilanie jest tylko logo i napis Journey UI i pod spodem pisze RECOVERY jedynie Minimal ADB and Fastboot i MiFlash wykrywa telefon co mam zrobić bo już kombinuje i czytam drugi dzień i na obecną chwilę nie mam już pomysłów.