Jump to content

Hulajnoga

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Hulajnoga

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy ktoś z Was używa może takich naklejek pokazujących temperaturę silnika w hulajnodze : Naklejka temperaturowa Zastanawiam się czy faktycznie to może działać.
 2. Wyjedź na dwór i zobacz. Mam podobnie że swoją jak podniose. Pokazuje 29km. W czasie jazdy wszystko ok
 3. Też mam to samo w tej z Empik'u. Gdy odblokuję zabezpieczenie, muszę dosyć mocno popchac aby chciała się złożyć. Nie mam doświadczenia z wczesniejszymi modelami ale jak dla mnie to dobra oznaka. Sprawia to wyrażenie dobrej, nocnej konstrukcji. Czy to nowe logo to "MI"?
 4. Znajomy kilka dni temu kupił w EURO RTV AGD - świeżutka produkcja, już z nowym logo na podeście. Cena też 1799 zł. Wersja export z angielskimi opisami na naklejkach i dodatkowymi oponami w komplecie. https://www.euro.com.pl/pojazdy-elektryczne/xiaomi-mijia-365-czarny.bhtml Hulajnoga już w domu Kupiona w Empik'u Produkcja : 2018.08.09 Jeżeli chodzi o nowe logo to czy jest to z załączonego zdjęcia?
 5. Dzięki za info. W tym momencie przeczytanie całego forum jest czasochłonne dla kogoś nowego Czy ktoś z Was kupował może hulajnoge w Empik'u? Link Cena jest atrakcyjna 1799 zł (niby jakaś promocja teraz). Ponieważ w pracy dostałem bon na 400 zł praktycznie dokładam 1399 i jest. Głównie pytam czy ktoś wie co to za data produkcji, jaki soft, numer seryjny... cokolwiek. Wygląda na to że jest to u nich nowa rzecz w ofercie ponieważ najstarszy komentarz jest z 10.2018. Pisałem do nich o to, ale w odpowiedzi tylko : Z przykrością pragnę poinformować, że nie jesteśmy w
×
×
 • Create New...