Mam problem, zainstalowałem grę mortal kombat x jakiś tydzień temu, a teraz niechcący odinstalowalem jakiś plik i nie chce się włączyć. Problem w tym że jak odinstalowałem ją i chciałem zainstalować pokazuje mi brak pamięci. Po trzeba ok. 1,2 GB a wolne mam 15 GB! (Gra zajmuje 1,5) a gdy sprawdzam pamięć wyskakuje że "inne" pliki zajmują 6gb co zrobić?
Oh, nie dopisałem że pamięci nawet na odświeżenie Gmail nie mam.