Witam, w jaki sposób powinien wykonać migrację z softu global na miui polska żeby nie stracić kontaktów, galerii, wiadomości sms itp. Mam zainstalowane TWRP, tych danych jest sporo bo z galerią jest tego kilkadziesiąt GB więc musiałbym kopie zrobić na komputer, a później wykonać proces odwrotny. na komputerze oczywiście dysponuje ADB