Skocz do zawartości

Miksiu

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Miksiu

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam, Od momentu gdy weszła aktualizacja MIUI na 10 pojawił się u mnie problem z udostępnianiem neta w swoim redmi note 5. Mianowicie, gdy udostepniam tethering i robię z swojego fona router to inne urządzenia nie umia się połączyć z netem, tzn łączą się ale nie ma internetu, chodzi tutaj tylko o laptopy i radio w samochodzie (wcześniej działało a po 10tce kapa) nie wiem w czym problem, wygląda to tak jakbym miał jakieś ograniczenie skoro na smartfonach innych net działa a na lapkach nie. W ustawieniach mam wszystko tak jak powinno nic nie grzebałem, gdzieś wyczytałem żeby zmienić kanał z 6 na 5 lecz nie da się tego zrobić wpisując IP w przeglądarkę. Próbowałem resetować telefon, na nic, net działa tylko na innych smartfonach. Operator sieci: Orange Proszę o jakieś rady bo od dwóch miesięcy nie wiem co robić dalej...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...