Witam,
Od momentu gdy weszła aktualizacja MIUI na 10 pojawił się u mnie problem z udostępnianiem neta w swoim redmi note 5.
Mianowicie, gdy udostepniam tethering i robię z swojego fona router to inne urządzenia nie umia się połączyć z netem, tzn łączą się ale nie ma internetu, chodzi tutaj tylko o laptopy i radio w samochodzie (wcześniej działało a po 10tce kapa) nie wiem w czym problem, wygląda to tak jakbym miał jakieś ograniczenie skoro na smartfonach innych net działa a na lapkach nie.
W ustawieniach mam wszystko tak jak powinno nic nie grzebałem, gdzieś wyczytałem żeby zmienić kanał z 6 na 5 lecz nie da się tego zrobić wpisując IP w przeglądarkę.
Próbowałem resetować telefon, na nic, net działa tylko na innych smartfonach.
Operator sieci: Orange
Proszę o jakieś rady bo od dwóch miesięcy nie wiem co robić dalej...