Jump to content

Wopgamal

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Wopgamal's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Tak,tak miałem napisać na samym początku jaki jest problem ale myślałem żę uda się go rozwiązać z samej pozycji pc bez uwzględnienia telefonu.Właśnie też myślałem że TWRP nie uda się wgrać ze względu na ten Bootloader chociaż miałem nadzieję że da się to jakoś ominąć Pobawie się z tą chińska wersją MiPCSuite jeśli to nie zda egzaminu to lecę do serwisu dzięki za pomoc Panowie. Pozdrawiam!
  2. Właśnie w tym jest problem gdyż telefon "padł" W pewnym momencie się wyłączył i mam do wyboru tylko opcje Reboot/Wipe Data/Connect with MIAssistant, Robiłem hard reset on również nie zdał swojej funkcji nadal są tylko te opcje do wyboru.Reboot to system również nic nie daje po prostu odpala się tylko do tych 3 opcji i tyle. zanim zaniosę go do serwisu chciałem spróbować zainstalować nowy TWRP. na własną rękę lecz do tego jest potrzebne połącznie z komputerem i żeby telefon był widoczny ale widzę że nie ma już ratunku i pozostaje serwis Dodam jeszcze że co minute sam się wyłącza i od razu odpala właśnie na te 3 opcje bez mojej ingerencji także jest coś ewidentnie nie halo Także sam go wyłączyć nie mogę bo od razu się włącza i tak do czasu aż bateria mu nie padnie i gdy ładuje jest ta sama sytuacja
  3. Witam serdecznie tak jak w tytule. Komputer widzi urządzenie jako Nieokreślone. Próbowałem aktualizacji sterowników, szukania ich ręcznie na PC gdzie miałem 2 opcje do wyboru podstawową oraz te sterowniki najnowsze ADB żadna z tych opcji nie działa. Usuwałem oraz instalowałem od nowa również to nic nie dało. Gdy wybieram opcje "Rozwiązywanie problemów" Windows wskazuje na to żebym podłączył urządzenie pod port usb 2.0 a nie 3.0 chociaż jest on podłączony pod 2.0. Także nie mam pojęcia co może być tego przyczyną proszę o pomoc Pozdrawiam !
  4. Witam tak jak w tytule. Komputer z systemem Windows 10, odczytuje urządzenie Redmi Note 5 jako nieokreślone. Próbowałem ręcznego wyszukiwania sterowników na pc. Aktualizowałem sterowniki. Usuwałem oraz od nowa instalowałem, Gdy wybieram opcje "rozwiązywanie problemów" Windows wskazuje na to że mam podłączyć urządzenie do wejścia usb 2.0. chociaż jest ono podłączone właśnie pod to wejście. Czekam na pomoc Pozdrawiam!.
×
×
  • Create New...