Jump to content

lukash01

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About lukash01

 • Rank
  Nowy
 1. Nie ma takowej karty gwarancyjnej. Jest tylko instrukcja obsługi po polsku. Ruszając kołem wyczuwalny jest tylko luz osiowy. Luzu promieniowego brak. Proszę kolegów o sprawdzenie czy u was w tylnym kole występują jakieś luzu. Jeśli to łożyska to za 20 zł nie opłaca mi się oddawać do serwisu.
 2. Czy ktoś reklamował łożyska w kołach? Zaczęło mi stukać w tylnym kole. Zastanawiam się czy dystrybutor uznaje reklamację na łożyska. Kupiłem w polskiej dystrybucji
 3. Kup sobie droższe i lepsze. Wolność jest Panie, wolność. To są tak bardzo normalne śruby, że myślę, że je nawet w mięsnym kupisz. Najwyżej będą się trochę główką różnić
 4. Co to za ściema? http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7447314883
 5. Też miałem klikanie przy hamowaniu. Obróciłem jeden klocek o jakieś 90 stopni i przestało klikać. Nie wiem czy akurat to pomogło czy poprostu przy rozkręcaniu coś się ustawiło/przestawiło. Mam delikatny, lecz wyczuwalny luz w tylnym kole. Wszyscy tak mają, czy już łożyska rozwaliłem?
 6. Witam. Kupiłem hulajke z polskiej dystrybucji. Czy orientujecie się jak dystrybutor podchodzi do tematu reklamacji dot. bolączek na które cierpią wszystkie m365 czyli pękający jezyczek od składania rączki, pękające luty na baterii itp?
×
×
 • Create New...