Skocz do zawartości

karol30

Użytkownicy
  • Postów

    2
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez karol30

  1. Witam Mam pytanie czy mieliscie juz aktualizacje do miui 10 poniewaz byla zapowiadana na druga polowe lipca a aktualizacji jak nie bylo tak nie ma przez ota wiec nie wiem czy czekac czy sobie odpuscic?
  2. Witam Mam pytanie czy mieliscie juz aktualizacje do miui 10 poniewaz byla zapowiadana na druga polowe lipca a aktualizacji jak nie bylo tak nie ma przez ota wiec nie wiem czy czekac czy sobie odpuscic?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...