Witam
Mam pytanie czy mieliscie juz aktualizacje do miui 10 poniewaz byla zapowiadana na druga polowe lipca a aktualizacji jak nie bylo tak nie ma przez ota wiec nie wiem czy czekac czy sobie odpuscic?
Witam
Mam pytanie czy mieliscie juz aktualizacje do miui 10 poniewaz byla zapowiadana na druga polowe lipca a aktualizacji jak nie bylo tak nie ma przez ota wiec nie wiem czy czekac czy sobie odpuscic?