jak w temacie.
Nie mogę uruchomić po wgrywce miuipolska telefonu. Jest bootloop. Czekam i czekam...mam czekać? Do tego nie mogę uruchomić ponownie TWRP - po wywołaniu komendy jest czarny ekran i przechodzi do bootloopa.
//MiMix 2s - Wgrałem jeszcze raz poprzez miflash oryginalne oprogramowanie i poszło...ale nadal nie mam TWRP. Czy możecie zapodać linka gdzie jest opisane dokładnie jak go przywrócić(napisać tutorial itp) ? Kombinowałem na wiele sposobów przedstawionych tutaj, ale nic nie pomogło, czarny ekran ew. przechodzi do wgrania głównego ekranu. Chciałbym wgrać miuiPL ale nie mam teraz takiej możliwości. Telefon ma standardowe ustawienia i jest odblokowany... i całe szczęście udało się do nich wrócić :-)noc nie przespana