Jump to content

rubidoux

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

rubidoux's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. rubidoux

  MIUI 8.8.16

  Może to głupie pytanie, ale odkąd przeszedłem z 9.5 na 10, ekran telefonu wybudza się za każdym razem, gdy dostaję powiadomienie z Messengera / WhatsAppa, a nawet gdy zmienia się piosenka na Spotify -- można to gdzieś wyłączyć? Za cholerę nie mogę znaleźć takiej opcji.
 2. rubidoux

  MIUI 8.8.9

  Czy ktoś też ma problemy z odtwarzaniem MP3 bez przerw (gapless playback)? Na Spotify wszystko działa normalnie, utwory przechodzą płynnie jeden w drugi, ale przy odtwarzaniu plików MP3 jest irytująca milisekunda przerwy. Dzieje się tak zarówno w domyślnej apce Muzyka, jak i w innych odtwarzaczach ze Sklepu (np. Shuttle, BlackPlayer).
 3. rubidoux

  MIUI 8.7.26

  Poprawiony ROM dla Redmi 4 Prada, na wersji z piątku/soboty był bootloop
 4. rubidoux

  MIUI 8.7.26

  A jak z baterią? Zastanawiam się, czy wgrywać ten dzisiejszy upload czy już poczekać do następnej wersji.
 5. rubidoux

  MIUI 8.7.26

  Redmi 4 2/16 (prada). W TWRP wszystko zainstalowało się poprawnie i elegancko, uruchamiam system, pojawia się logo MI z trzema kropeczkami i "Powered by Android" pod spodem, po paru chwilach czekania pojawia się pasek postępu, dochodzi do końca, znowu Android i trzy kropeczki, później znowu pasek postępu, znowu dochodzi do końca, znów trzy kropeczki... i tak w kółko. Po pięciu seriach uruchomiłem ponownie w TWRP i spróbowałem jeszcze raz reboot, ale dalej jest to samo. Na karcie SD mam też ostatnią wersję MIUI9 dla telefonu. Co muszę zrobić, żeby do niej wrócić? Format data, a później po prostu install? Czy zaznaczyć jakieś konkretne opcje w zaawansowanych ustawieniach Wipe?
×
×
 • Create New...