Jump to content

qjot1

Użytkownicy
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi3

qjot1's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czy ktoś porównywał aparaty w tych dwóch telefonach? Z jednej strony Mi4 to flagowiec, z drugiej strony Note 4 jest nowszy i ma przyzwoite recenzje. Dziękuję za pomoc.
 2. Co do Anki to tak się dzieje, jak bezkrytycznie bierze się co słownik podpowie. Także sorry Co do gwarancji, to jest pewien kłopot, bo kumpel mi to kupił i jak chcę gwarancję to muszę mu wysłać, a to kłopot czas i koszty. Także najpierw chciałbym mieć pewność że to hardware. A swoją drogą wysyłając na gwarancję telefon z Polskiej dystrybucji jak LG czy inny Samsung, nie byłbym pewny czy serwis by mi pomógł w takiej sprawie.
 3. Zainstalowałem. Spoko Anka, tylko home i wstecz nie działa:) nie ma znaczenia czy ustawione jest na długie czy krótkie naciśnięcie, czy jest w pie menu. Większość innych funkcji działa (ostatnie aplikacje, przejdź do poprzedniej apki) ale nie wszystkie, bo np nie uruchamia się menu aplikacji czy zarządzanie głośnościa Zrobiłem jeszcze inny test. Uruchomiłem klawisze ekranowe z tego tutorialu http://webtrickz.com/how-to-enable-on-screen-buttons-on-mi-3-redmi-1s/no i działają jak powinny tzn wstecz jest wsteczem a home działa jak home. Tylko czy to w jakikolwiek sposób opowiada na pytanie co nie działa? Jak to hardware to się chyba poplacze, bo gwarancja jest kwestią skomplikowaną i wcale nie mam gwarancji ze to naprawią Poza nie chce tracić kawałka ekranu na klawisze ekranowe. Juz wolałbym jakiegoś rozwijanego pie menu. Zostaje mi jeszcze próba downgrade do miui v5 przez fastboot ale musze jakiegoś kompa stabilnego dostać, bo na moim coś to średnio działało.
 4. To jak działa menu to wiem. Tylko jak wpiszesz kod do diagnostyki telefonu w dialerze to się pojawią różne testy m.in. na klawisze fizyczne. Jak testuje klawisze głośności to test jest pozytywnyu(podswietla się na zielono) a jak wybieram menu bądź back to się nie podswietla (test niezliczony?) tylko wykonuje działanie (menu do ostatnich A plikach, a back zachowuje się jak home).
 5. Tak, próbowałem i nic. Raz robiłem test klawiszy z kodu serwisowego. O ile test wczytał klawisze głośności, to klawisze pojemnościowe zamiast być testowane odpalały swoją funkcję np. menu uruchamiało ostatnie aplikacje. Muszę to jeszcze raz sprawdzić.
 6. Jestem świeżym posiadaczem Mi3. Po przesiadce z LG l9 rewelacja. Do tego wielkie dzięki za forum i wsparcie aktualizacjami. Niestety wyszedł jeden denerwujący szczegół, jak w temacie. Klawisz wstecz zamiast cofnąć mnie o krok zachowuje się jak home, czyli zamyka aplikację. Na pulpitach wraca mnie do ekranu głównego. Nie wiem co z tym zrobić. Nie jest to kwestia ustawień dłuższego przycisniecia bo z tym kombinowalem. Niestety dluzsze przycisnieciu tez jest 'spięte' tzn. jak ustawie różne akcje po dłuższym przycisnieciu dla home i wstecz, to uruchamia się ta z home. Wgrywałem inne aktualizacje. Wgrywałem z recovery starsze aktualizacje. Nawet wgrałem system przy pomocy miflash (choć tu miałem kłopoty i myślałem ze ucegliłem telefon) i nic. Macie jakieś pomysły?
×
×
 • Create New...