Jump to content

banosz

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by banosz

 1. Nic to nie pomaga. Czasami aktualizuje na bieżąco przez jakiś czas a czasami tylko odświeży i znowu stoi w miejscu.
 2. Po przejściu na polski rom zauważyłem że widżety z godziną mają problem z aktualizacją. Pogoda jest na bieżąco, ale godzina potrafi być do tyłu i o 20h. Testowałem już kilka różnych i problem się powtarza. Strasznie irytujące.
 3. Nic się nie stało. Nauczyłem się przynajmniej ratować swój telefon hehe. WSM przetestuje, ale bardzo ostrożnie hehe.
 4. Już mam. Sytuacja uratowana. Tym razem spróbuje z tym wsm.
 5. xposed dostałem bezpośrednio od kolegi więc zaufałem. Ale nie ważne. Czy mogę wgrać pliki z miui na kartę SD? bo już to zrobiłem ale w recovery nie widzi karty SD. Ewentualnie jakbyś mógł to lepiej rozpisać lub którego poradnika użyć.
 6. Za radą kolegi janx zainstalowałem xposed i dałem mu dostęp do roota. Po tym chciał się uruchomić ponownie i juz tego nie zrobił. Zatrzymuje się na logu MIUI Polska. Nie wiem co zrobić...Gdybym nie usunął update.zip z karty to bym wgrał na nowo system, ale już go tam nie mam. Poradźcie.
 7. A jakiś IZI sposób? To nie jest warte aż takich zabiegów A co do tych resetów dziwnych? Widziałem na forum że ludzie mają takie problemy ale mi się to zdarza tylko gdy mam go w kieszeni...dziwne.
 8. A można to jakoś ogarnąć? Żeby nie ruszał jakichś aplikacji?
 9. Witam. Posiadam już moje 1S dość długo. I jedyne co mnie drażni to to że gdy mam telefon w kieszeni to często wyciągam go i prosi mnie o PIN. Czyli resetuje się kiedy go nie używam. Już myślałem że może karta SIM ma jakieś luzy czy coś. Od dwóch tygodni jadę na romie z tej strony v5 stable i problem pozostał. Poprzedni rom był "chiński" i było to samo. Oczywiście mogę wyłączyć PIN i wtedy nawet nie wiem kiedy się resetuje. Chciałbym tylko poznać jakieś ew. rozwiązanie. I jeszcze jedna sprawa. Nie wiem czy to "ficzer" ale kiedy używam jakiegoś rejestratora trasy w tle to często dana apka jest ubijana i przerywa nagrywanie. Nie wiem czy to problem rejestratora czy może telefon zwalnia sobie ram kiedy jest wygaszony?
×
×
 • Create New...