Jump to content

afqedart

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

afqedart's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dobra. Wszystko śmiga:D problem tkwił w złym systemie. Z początku wyskakiwał błąd przy próbie wgrania Kenzo, dlatego wgrałem Kate jednak telefon nie chciał wstać. Spróbowałem jeszcze raz wgrać Kenzo i telefon wstał po 5 minutach. A ten błąd, który wyskakiwał nie pamiętam już treści, ale coś w stylu, że urządzenie nie odpowiada. Rozwiązaniem było wgranie ROM-u zaraz po odpaleniu MiFlash-a. Tzn. jeśli przerwałem lub z jakiegoś powodu wylączylem miflasha i uruchomiłem ponownie to wtedy pojawił się błąd przy próbie wgrania. Dziwne, ale cóż. Dzięki wielkie Orjon
 2. Tzn. wyłączyć i włączyć? Próbowałem. Uruchamiał się całą noc i nic.
 3. Wszystko pobrane i wgrane, ale niestety jest kolejny problem. System uruchamia się już 3h i nic. Rom wgrałem dobry, ponieważ ten zły nawet nie chciał się wgrać Zainstalowałem to drugi raz jednak to również skutku nie przyniosło.
 4. Skąd pobrać globala (z prędkością większą niż 1b/s)? Z tego co wiem to strona na ktorej były dostepne globale przechodzi maintrance od miesiąca.
 5. Nie mogę włączyć nic po za fastbootem. Komputer nie widzi telefonu więc nic tam nie wrzucę. Jak próbuję odpalić recovery to logo Mi włącza się na mniej niż sekundę po czym znika i tak w kółko. Ot cały problem. Jak nie odblokuje bootloadera to nic nie zrobię.
 6. No nic. Raczej nie sądzę aby miał tu ktoś taką wiedzę żeby rozwiązać ten problem gdyż jest on rozpatrywany od kilku lat przez tysiące ludzi którzy borykają się z tym co ja. Dziwi mnie tylko fakt, że nikt nie wpadł na pomysł aby napisać podobny i lepszy program od tego gówna, które oferuje MiUnlock. I jestem teraz bez telefonu Temat do zamknięcia.
 7. No właśnie problem tkwi w tym, że próbowałem odblokować MiUnlock , jak zresztą napisałem wyżej. Po próbie odblokowania wyskakuje błąd, Link do zdjęcia . To chyba wskazuje na to, że w jakiś sposób muszę przypisać telefon do konta.
 8. Witam Telefon nie wstaje po próbie wgrania nowego romu. Wprawdzie potrafię sobie z tym poradzić jednakże przed instalacją romu, bootloader był odblokowany. Teraz jest zablokowany. Jedyne co się wyświetla w telefonie to fastboot czyli zwierzak naprawiający androida. Próbowałem korzystać z Unlockera ale chyba nic to nie da jeśli nie mogę uruchomić telefonu. szukałem odp. na forum ale nic nie znalazłem. Z góry dziękuję za odp.
×
×
 • Create New...