Jump to content

365max

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 365max

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziś pierwszy dzień z PRO, przejechane 10 km bo pogoda słaba, w każdym razie rozpędza się zdecydowanie szybciej, jest po prostu szybsza. Na plus na pewno: lepszy zaczep od składania - cała wajcha jest masywniejsza, większa platforma na której stoimy, no i ekranik robi robotę, na pewno jest też cięższa, szybciej też się ale pod górkę w zasadzie jedzie bez większej zadyszki. Niestety ładowanie trwa ok 8 godzin Jeśli macie jakieś pytanie piszcie. Jaką pompkę z manometrem polecacie ?
 2. Dziś po przejechaniu 20 km po nierównej nawierzchni dopadł mnie problem "latającej" kierownicy w przód i w tył. Luz wystąpił na samej rurze od kierownicy nie na mechanizmie składania.Jak to ogarnąć ?
 3. No i jest już oficjalnie nowy model..kto pierwszy ? https://rootblog.pl/xiaomi-m365-pro-zaprezentowana-oficjalnie/
 4. Do mnie dotarła ostatnio druga już hulajka, pierwsza służy mi bezproblemowo od maja. Nową przejechałem testowo 2 km i czeka na wiosnę, ale zauważyłem między nimi pewne różnice. Mechanizm składania w tej nowej chodzi dość ciężko, tzn po odblokowaniu muszę jeszcze mocno nacisnąć by się odblokowało i złożyła się. W tej starej pracuje to bardzo lekko bo odblokowaniu wręcz sama się składa, pytanie teraz jak powinno być prawidłowo, jak to jest u was? W żadnej nie dostrzegam luzów na kierownicy. Ta nowa ma też coś czego nie ma tamta mianowicie kręcąc kierownicą od lewej do prawej czuć jakby przeskok
 5. Co wy robicie że wam ten błotnik odpada? Trzymacie tam nogę ?
 6. Problem z dzwonkiem wyniknął jak zacząłem ją skłdać i blokować na dzwonku. Tak popuściłem górną śrubkę i oczywiście pomogło ale i tak zdarza się że nie słychać dzwonka, może by dać tam pod spód jakąś sprężynkę, aby nie blokowało go. I jeszcze pytanie, czy tam w opcjach jest jakiś pin „antykatdzieżowy” ? Co to daje w praktyce ?
 7. A mnie po pierwszym dniu popsuł się dzwonek, nie dzwoni, dźwięk jest głuchy..ktoś ma jakiś pomysł?
×
×
 • Create New...