Skocz do zawartości

jomamoto

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jomamoto

  1. jomamoto

    Brak klawiatury SwiftKey

    Na moim RN4 mam systemową klawiaturę SwiftKey i mogę spacją zmienić język. U szwagra nie ma systemowej SK a instalowana że sklepu Play ma na spacji logo SwiftKey i nie można przełączać się między Polskim i Francuskim. Jest na to jakiś sposób.?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...