TOMxiaomiFUN

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TOMxiaomiFUN last won the day on June 20 2018

TOMxiaomiFUN had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About TOMxiaomiFUN

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam hulajnogę cena 900 złotych do negocjacji widoczne ślady użytkowania. W pełni sprawna! TRÓJMIASTO PRIV
 2. 1. "10 dni" powiadasz ja jeździłem w dętce z caffelatex 2 tygodnie i potem puff poszło, co powinno być bardziej wytrzymałe niż sama opona. Jeśli w renomowanym sklepie rowerowym w trójmieście mają problem to znaczy że wymiana dla użytkownika końcowego jest PROBLEMEM Poza tym jaki to komfort jak nie wiesz jak długo taka opona pożyje. 2. Błotnik to kosmetyka nie jest problemem ale DIY nie powinno mieć miejsca, ale powinno być tak zaprojektowane by użytkownik nie gubił błotnika o tylny przecierającym się kablu nie wspominając. 3. Mechanizm składający JEST BARDZO POWAŻNYM PROBLEMEM. 2 tyg. temu w kauflandzie obczaił mnie gostek o kulach i radził mnie powymieniać trzpień w blokadzie bo pędząc maksymalną prędkością mu kierownica się otworzyła. To kwestia PRYNCYPIALNA - bezpieczeństwo użytkowania. Też mam luzy zobaczymy kiedy materiał się zmęczy można opowiadać bleble ble, ale nie jest to normalne by takimi rzeczami podczas normalnego użytkowania się przejmować. 4 Luty na baterii - "wystarczy przylutować" no spoko mam lutownicę ale nie jest to normalne by konsument musiał takie rzeczy robić bo producent nie zadbał o to. Tak na marginesie zrobiłem 900 km na niej.
 3. Panie myślący, to ja mówię o przedniej, tylną wymieniałem i z pomocą dałem radę, poza tym mam uszkodzony nadgarstek nie będę się siłować. Statystycznie wiele osób ma problem z tymi oponami, trochę więcej szacunku.
 4. Uwierz mnie że tak, szczerze hulajka ma wady; pękające opony bardzo trudne do wymienienia, problem z elementem składającym hulajkę - to przede wszystkim. Opony najbardziej wkurzające są, bo niestety pękają i albo masz samozaparcie i kilku ziomków do pomocy, nadludzkie siły, bądź musisz wybrać serwis gdzie ci będą chcieli to zrobić a uwierz mnie, nie chcą robić. Osobiście lubię ten sprzęt zmienił mój sposób życia zakupy do sklepu kilometr od domu to betka, pojechać coś zrobić to frajda, ale zraziłem się do Xiaomi ze względu na niedopracowania, które uniemożliwiają bezpieczną jazdę. Jakbym miał kupić ją jeszcze raz, to bym tego nie zrobił :/ Za dużo przy niej zachodu. Może Segwaya nowego sobie kupię ale nie mam 100% pewności że ta nowa hulajka nie będzie miała takich głupich wad jak ta.
 5. 1. 1599 to bardzo dobra cena w tym sezonie jeszcze lokalnie! 2. Da spoko brat waży 110 kg i śmigał mnie na mojej
 6. Zna ktoś warsztat w Trójmieście gzdie nałożą mnie oponę na przednie koło hulajki, serwis w którym wcześniej to robiłem wypiął się na mnie tak więc szukam mechanika co naciągnie gumę na koło bez klękania przed nim i błagania o pomoc.
 7. Idziesz do casto lub podobnego sklepu budowlanego kupujesz pręt z gwintem maszynowym, przycinasz na zadaną długość i dwie nitonakrętki powinno dać radę
 8. ja też jakieś dętki miałem z gearbesta ch...jowe, wyglądały jak pierścień erekcyjny hahah
 9. Spróbuj wlać do dętki caffe latex działa jestem zadowolony i nie martwie się że znowu przebije oponę a równocześne nie jest to jakieś trudne, czy kosztowne rozwiązanie. Opona zostaje mimo wszytko elastyczna tak więc plomby nie powypadają
 10. To zwykła śruba idź do marketu znajdziesz raz dwa tylko zdemontuj na pokaz
 11. Niestety ale po dłuższym czasie mnie również zaczęło obywać powietrza w przedniej oponie, szczerze powiedziawszy mam jedną zapasową dętkę jedynie, więc spróbowałem alternatywnych rozwiązań i wlałem cafeelatex do dętki. Powietrze się trzyma jedzie się stabilnie i bezpiecznie, hmm zobaczymy jak długo sielanka potrwa, ale tak czy siak zawsze to szybsze, tańsze i bardziej komfortowe rozwiązanie niż wymiana co jakiś czas dętki. Nie zapeszam
 12. W sumie nie ma co się dziwić w końcu cały ciężar podczas przenoszenia z miejsca na miejsce jest wsparty na haku na błotniku a podkładki które mają wzmacniać element błotnika są niewystarczające. Dobrym rozwiązaniem byłby po prostu częściowo metalowy błotnik do uchwytu trzymającego kierownicę. Ale nie mam narzędzi i umiejętności by takie coś wykombinować.
 13. Wygląda zacnie, a jak ta guma w spreju działa, nie ściera się? Poksylina się wykruszyła wczoraj, więc użyłem nitonakrętek jak w poście powyżej. Mam nadzieje że tak długo przejedzie.
 14. Na razie poksylina i klej epoksydowy pod podkładkami trzymają jak będzie potem problem to zrobię jak na zdjęciu powyżej.
 15. POXYLINA TO NIE KLEJ BTW GDZIE ZNALAZŁEŚ ZA 5DYCH PODRÓBĘ?