Witam wszystkich, od jakiegoś czasu myślę o roocie mojego redmi note 4. Telefon mam od wrzesnia, zero problemów, tylko... zaczyna mi brakować miejsca w pamięci wewnętrznej. Czytałem, że root jest niezbędny do przenoszenia apek na SD. Czytałem również, że zrobienie roota to masakra. Jednak znalazłem coś takiego:
https://freeandroidroot.com/root-xiaomi-redmi-note-4/
I teraz pytanie do forumowiczów, czy ktoś to testował? Domyślam się, że w dalszym ciągu potrzebuje odblokować bootloadera?