Witam,
Posiadam dwa telefony xioami mi5s plus
jeden zaktualizował się w porządku, natomiast drugi też , ale jest małe ale , nie wczytuje karty sim.
Próbowałem przystawić do ustawień fabrycznych niestety nic nie pomogło.
Przy zasięgu pojawia się "x"
Telefon kupiłem na allegro od sklepu, ale z tego co widzę to sklep sie chyba zwinął i nici z gwarancji.
Macie jakieś pomysły?