Skocz do zawartości

buszmantv

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez buszmantv

  1. Witam, Posiadam dwa telefony xioami mi5s plus jeden zaktualizował się w porządku, natomiast drugi też , ale jest małe ale , nie wczytuje karty sim. Próbowałem przystawić do ustawień fabrycznych niestety nic nie pomogło. Przy zasięgu pojawia się "x" Telefon kupiłem na allegro od sklepu, ale z tego co widzę to sklep sie chyba zwinął i nici z gwarancji. Macie jakieś pomysły?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...