czesć!
noszę sie z zamiarem zakupu Xiaomi Note 4x i wpadła mi dobra cena za telefon i pomimo ze motwo czytałem nt xiaomi i wersji, nie mam pojecia o co chodzi z wersją "Xiaomi Redmi Note 4X 4G Phablet - HK WAREHOUSE 3GB RAM 32GB ROM "?
Z tego co widzę to dostawa ma byc z europejskich magazynów, więc tym bardziej nie wiem o co chodzi, bo na poczatku yslalem że chodzi o dostawe z Hong Kongu, ale ewidentnie jest tu Polska (kod G-W-4), Hiszpania i Anglia.
Ktoś wie co to za wersja HK WAREHOUSE 3GB RAM 32GB ROM?