Skocz do zawartości

kronopio

Użytkownicy
  • Postów

    1
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia kronopio

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. czesć! noszę sie z zamiarem zakupu Xiaomi Note 4x i wpadła mi dobra cena za telefon i pomimo ze motwo czytałem nt xiaomi i wersji, nie mam pojecia o co chodzi z wersją "Xiaomi Redmi Note 4X 4G Phablet - HK WAREHOUSE 3GB RAM 32GB ROM "? Z tego co widzę to dostawa ma byc z europejskich magazynów, więc tym bardziej nie wiem o co chodzi, bo na poczatku yslalem że chodzi o dostawe z Hong Kongu, ale ewidentnie jest tu Polska (kod G-W-4), Hiszpania i Anglia. Ktoś wie co to za wersja HK WAREHOUSE 3GB RAM 32GB ROM?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...