ImQ009

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About ImQ009

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo mam taki problem, że przy odkręcaniu tej przedłużki całe powietrze mi od razu schodzi. Nie umiem tego wystarczająco szybko odkręcić. Kupiłem też taką małą przedłużkę z zaworem zwrotnym ale ten sam problem, nie jestem w stanie tego tak szybko odkręcić...
 2. Miałem dość sporo luzu w mechanizmie składania. Udało mi się to jednak wyregulować, bez użycia żadnych podkładek:
 3. Slime nie pomógł. Jeszcze raz wymieniłem dętkę. Ale tym razem wraz z oponą. Więc wszystko jest nieśmigane. Mała obserwacja: jak zdjąłem oponę i dętkę zauważyłem naprawdę dużo drobin gumy... Hmmm.
 4. Najpierw spróbuję Slime. Zobaczymy jak to podziała. Ogólnie byłem po prostu nieostrożny i przypierdzieliłem w krawężnik wjeżdżając na niego. Flak zrobił się od razu. Jak Slime nie wytrzyma wymienię dętkę jeszcze raz. Ale fakty faktami: na krawężniki wjeżdżać WOLNO.
 5. O, oops. Znowu flak z tyłu... Dosłownie tydzień minął. Eh... Zamawiam stałe opony :/ Długo się na nie czeka?
 6. Nie da rady. Może uda mi się znaleźć jakiś serwis, który to zrobi. WD-40. Koniec kłopotów. Pozdrawiam
 7. Pierwsza guma po 120km na tylnym kole. Jakimś cudem udało mi się zdjąć oponę. No okej, ale teraz jak ją założyć? Próbuję i próbuję, nic z tego... Jakieś tipsy?
 8. Cześć. Jestem nowym (i szczęśliwym) posiadaczem M365. Kupiłem na mi-home.pl. Jeżdżę na razie od 2 dni. Jest jedna rzecz w tej konstrukcji, która mi trochę przeszkadza... Mianowicie brak uchwytu pozwalającego na łatwe przenoszenie (ciągnięcie) hulajnogi jak bagażu. Nie ma jakiegoś takiego akcesorium, które np. można by przyczepić do kierownicy? Bo wygląda na to, że miejsce na coś takiego by się znalazło. Po dłuższym szperaniu byłem dość zaciekawiony, że ten temat nie był przez nikogo podejmowany...