Jump to content

Hulk

Użytkownicy
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Hulk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Hulk

  Ile mam gwarancji

  Ok. Już się dowiedziałem co z moją gwarancją. Otóż produkt nie pochodzi z polskiej dystrybucji, lecz z europejskiej. Co powoduje, że Xiaomi nie udziela gwarancji w Polsce. Mam 2 letnią rękojmię sprzedawcy. Dodatkowo jest możliwość wybrania darmowej opcji na dodatkowe 6 mies (łącznie 30 mies) przy kupnie przez internet. Sprzedawca napisał że ten telefon obsługuje pasmo B20. PS: Dlaczego sprzedawcy ukrywają tę informację na stronie internetowej? Jest napisane 24 mies gwarancji producenta.
 2. Hulk

  Ile mam gwarancji

  O co mam jeszcze spytać sprzedawcę? Z jakiej dystrybucji pochodzi? Kto i w jaki sposób realizuje ewentualne naprawy gwarancyjne?
 3. Hulk

  Ile mam gwarancji

  Witam. Kupiłem 4X w Polsce przez internet ze sklepu bestcena. Z tego co udało mi się dowiedzieć to mam wersje Global. IMEI z pudełka i w smarfonie zgadzają się. W internecie zweryfikowałem imei i pisze adres dostawy Laos Z tyłu telefonu pisze Made in Indonesia. W pudełku karta gwarancyjna nie jest w j. polskim. Pisze na początku "The information below applies to India:", dalej jest też Indonesia oraz coś po chińsku. Pisze że gwarancja telefonu to 1 rok, a baterii 6 mies. Na stronie sklepu pisze, że gwarancja 24 mies. Czy nie powinno pisać z tyłu telefonu made in china? To chyba nie jest podróba? Ile mam w końcu gwarancji?
×
×
 • Create New...