Souldyer

Użytkownicy
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Souldyer

 • Rank
  Nowy
 1. Głównie chodzi mi o ochronę boków oraz rogów telefonu, bo wiadomo że od upadku ciężko ochronić ale chcę zminimalizować zniszczenia.
 2. Szkło to będzie okej, ​czy mocolo lepsze ? http://www.ibuygou.com/p-nillkin-xiaomi-mi3-mi3s-nano-anti-burst-tempered-glass-protective-film-5787.html Co do ochrony reszty telefonu to hardcase czy coś innego ? http://www.ibuygou.com/p-original-xiaomi-mi3-switcheasy-protective-hard-case-blue-5845.html
 3. Dziękuję za odpowiedź. Mam tylko jeszcze takie jedno pytanko, Do ochrony ekranu lepiej nada się folia czy szkoło ? Bo jak już zamawiać mam akcesoria, to wolę zamówić wszystko naraz niż z kilku sklepów.
 4. Witam, otóż chcę zakupić telefon z ibuygou.com i myślę nad wysyłką "EU direct". Czy wtedy płaci się VAT ? Druga sprawa to że chciałbym zamówić akcesoria, a one są tylko wysyłka z chin. Głównie chodzi mi o słuchawki pistony brązowe oraz folię na ekran lub coś do ochrony ekranu. Bo jak bym zamówił z Chin to jest szansa że zapłacę VAT za telefon i wtedy to już będzie mniej atrakcyjne. Warto zamówić telefon z EU i akcesoria z Chin?