rado

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rado

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  xiaomi mi3
 1. bo inaczej niedało rady, wywalało w trakcie instalacji kazdy rom, polski czy angielski, więc zacząłem od oryginalnegotego z mi.com. w zasadzie to nic niemogłem zainstalować jakiej kolwiek appki, info znalazłem chyba na xiaomi.eu i podziałało. Możliwe że ktoś bawił się nim wcześniej i namieszł, a miflash zostawiłem na koniec jak nic by nie podziałało.
 2. hej po zakupie Mi3 i zrobieniu kilku testów ciągle mam wątpliwości, parametry telefonu potwierdzone na Antutu, cpuz, eliksir i kilka innych z małymi różnicami ( np. cpuz podaje Snapdragon 801 qualcomm msm8974pro-ab, antutu msm8274ab 32bit? a nie 64? Update softu niemozliwy z updatera ( w oryginalnym sofcie wogóle go niebyło) musze ręcznie przez recovery ( jest miui recovery), w kolejności MIUI.com-MIUI.europa-MIUI.polska V5-MIUI.polska V6, ostatni musiałem robic dwa razy bo się zawieszał i wyskakiwały błędy w ,, problem z androidem'' itp. Wizualnie niemogę sie do niego przyczepić: spasowana obudowa, naklejka z tyłu jest ok (porównanie z tymi z sieci) plomba z napisem Mi pod simem jest, pudełko twarde i spasowane, kod zdrapki sprawdzony na MIUI.com ok, imei i s/n sprawdzone i przetłumaczone z chinskiego mniej wiecej ,, wersja deweloperska z nieoficjalnych kanałów i jesli chcesz potwierdzić autentyczność skontaktuj sie ze sklepem", brak daty zakupu i daty gwarancji. Antutu officer sprawdzone jest ok, Wątpliwości: Antutu test 42300 jest chyba za wysoki, wszędzie znajduje w okolicach 37-39k, bateria: cpuz podaje pojemność 1390, Battery Monitor -battery files 3018 i battery profile 13909, inne appki do testu baterii podaje 1390 i ogólnie bateria trzyma krótko 10-12h przy normalny użytkowaniu Antutu battery test wyszedł dosyć wysoko (niestety nie pamiętam ile) i uplasował sie miedzy Nexus 5 a Ixperia Z2, Mi-identyfikacja niedziała, musze robić Wipe and clean z recovery po aktualizacji bo inaczej wyskakują błędy, updater pokazuje ,, niema aktualizacji'' lub ,,błąd połączenia z siecią'', błąd podczas instalacji wielu programów z googleplay, S/N różny na pudle i w telefonie. Pomimo tych różnic uważam że to oryginał, kupiłem go od ręki od kogoś kto przywiózł go chyba z Chin za ok 850zl więc się opłacało zaryzykować. Ogólnie jestem zaskoczony pozytywnie jakością wykonania bo z chińczykiem to moje pierwsze spotkanie. Jeśli jest to podróbka to prosze wyprowadzić mnie z błędu a najbardziej martwi mnie ta bateria.
 3. cześć apka zainstalowana, ale po uruchomieniu po kilku sekundach wyskakuje ,, problem z siecią'' to samo dzieje sie z ang i chin wersją problem z moją siecią, apką czy serwerem?