Jump to content

WNS

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi Redmi 3s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

WNS's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, Wczoraj mój mini Drone od Xiaomi upadł z bardzo dużej wysokości. Po otworzeniu okazało sie, że jeden element na płytce drukowanej pękł. Przedstawiają to zdjęcia. Czy myślicie, że uda się wymienić ten element ? Gdzie się udać żeby to naprawić ?
 2. Udało się rozwiązać problem. Wina leżała po stronie pada. Trzeba było włączyc na nim tryb, który pozwala na latanie bez programowania klawiszy i zadziałało Pad zdecydowanie poprawił komfort latania.
 3. Cześć wszystkim, Kupiłem minidrona od Xiaomi, a mianowicie Mi Drone Mini i mam problem ze sparowaniem go z padem Manta MM824. Jest to pad bezprzewodowy Bluetooth pod platformę Android i iOS. Sparowanie z telefonem działa lecz gdy próbuję to zrobić z dronem sterowanie nie działa. Diody w dronie przestają migać szybko i zaczynają wolno na padzie również zaświeca się na stałe jedna dioda, ale mimo wszystko dron nie reaguje na pada. Nie można wystartować, a gdy wystartuje z poziomu smartfona to mimo wszystko nie mogę sterować padem. Mało tego nie reagują również przyciski ekranowe za wyjątkiem startu i lądowania. Czy ktoś mógłby pomóc w połączeniu obu urządzeń ze sobą ?
 4. Witam wszytskich użytkowników forum, Mam problem z moim Xiaomi Redmi 3s (MIUI 8.5.3.0) Dwie aplikacji, a mianowicie wyszukiwanie głosowe oraz mapy (od googla) ciągle wyśietlają czerwony dymek z 1 powiadomieniem, wystarczy wejść w aplikacje i ją wyłączyć, żeby mieć spokój z tym powiadomieniem na... 5min Jest opcja żeby się tego pozbyć ? Co ciekawe chodzi tylko o te dwie aplikacje.
×
×
 • Create New...