Jump to content

Sleepingdog03

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Htc 820

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Sleepingdog03's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Proline jest za 800 w sferisie był ale juz nie ma .
 2. jeżeli chodzi o sieć to jestem w Play
 3. Siedzę w domu i oglądam YT i jakoś tam wszyscy no dobra większość porównań K6 Note i XRN4 wypadają podobnie choć zaznaczają że przez N4 rozmawia się lepiej. Wszyscy recenzenci maja kupione telefony w Polskiej dystrybucji a nie ali czy inne bóstwa. To jak ? jest z tym
 4. Kłótnia niezadowolonego klienta i sprzedawcy .
 5. I tu jest teraz pytanie czy jak np nie będzie mnie zadiwalała jakość rozmów czy podlega to pod gwracncje . Chyba nie . Ale painball powiedział dość trafna uwagę . Jednemu to nie przeszkadza a innemu nie , ja np nie mogę sobie pozwolić żeby klient mnie nie zrozumiał .
 6. Jestem posiadaczem HTC 820 wszystko jest ok tylko bateria mnie nie zadowala . Telefon mam od ponad roku , dostałem go w Play na przedłużenie abonamentu . Jakiś czas temu zainteresowałam się lenovo k6 note. Ale oglądając recenzję mobzill - i usłyszałem o xiaomi redmi note 4 ten normalnej i wersji x . Zaciekawiło mnie to bo nawet w Play oferują ten telefon . Tak więc zacząłem czytać aż dotarłem tu . Wiem już że są wersje z LTE i ich brakiem . Np w sklepie sferisa jest w wersji Gold ( wiem wiem nie męską ) ale nic za 750 czy może trochę więcej , ale z gwarancją . I tu tyczy się moje pytanie . Czytałem tu ze jest jakiś problem z rozmowami telefonicznymi coś z dźwiękiem . Mówicie tu też o problemach z BT , a np cały czas siedzę na smarwatch-u od sony sw3 . I pytanie rozłącza wam bl czy nie i jak sytuacja wygląda z rozmowami . A może coś innego jesteście mi w stanie zaproponować ? Czy może jednak idź w stronę tego lenovo ? Bardzo prosto bym o jakąś rzetelną opinie . Nie mogę się jakoś zdecydować , a moja małżonka ciśnie mnie bym jej dał swój telefon i jestem na kupnie nowego . Dobrze że tu zajrzałem bo już byłem nie raz na stronach z kupnem 4x a tu się dowiedziałem o różnych wersjach itp. Dlatego proszę jeszcze raz o jakąś poradę która jakoś pomoże mi wybrać . Od razu dziękuję za pomoc . A chciał bym zaznaczyć że jakoś rozmowy jest dla mnie bardzo ważna . Ponieważ zajmuje się serwisem maszyn SMT i nie raz tłumaczę klientowi o co chodzi przez godzinę albo więcej . Nie chce żadnych przebić , szumów , echa czy przebić.
×
×
 • Create New...