Szarry

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Szarry

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  S7
 1. Jeszcze nie miałem czasu podjechać do sklepu ale w tym tygodniu mam zamiar to załatwić. Z ciekawostek to dzisiaj wycieczka z użytkowniczką 55kg zakończyła się wynikiem 31km przejechanych (EKO) oraz 29% baterii pozostało. Myśę że 40km zasięgu to realne dla lżejszych osób, jeżdżąc po płaskiej Warszawie.
 2. Myślę, że bezspornie trzeba się przygotować na uszkodzenie opon i to jest sprawa, która dotyczy 100% użytkowników. Reszta awarii jest opcjonalna Co do wyboru opon to musisz prześledzić ten wątek i w zależności od oczekiwań albo zaakceptujesz: Opcja 1 twardsze opony pełne np. Opcja 2 oryginalne opony CST i dętki do kupienia oczywiście na Ali. Opcja 3 mój post (trzeba zweryfikować czy opona Trikke pasuje!) : Co do "dodatków" masz propozycje głównie na pierwszej stronie tego wątku.
 3. Mam pytanie czy znając parametry 8,5" x 2" lub inaczej 8 1/2 x 2 to wystarczy żeby kupiona opona pasowała? A bardziej precyzyjnie to myślę o takim rozwiązaniu: Opona Trikke: http://sklep.trikke.pl/pl/czesci/28-opona-trikke-t12-125.html Dętka Trikke na tył: http://sklep.trikke.pl/pl/czesci/32-detka-85x2.html Dętka Continental na przód (trzeba ciąć wiem): http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6796343867 A to wszystko wzmocnione opaską antyprzebiciową np.: https://www.zico-bike.pl/opaski-na-obrecz/opaska-antyprzebiciowa-zefal-26-34mm Jakoś nie przekonują mnie pełne opony. Nie chce mieć nic twardszego niż to co jest na oryginałach. Co o tym sądzicie? Mam zrobione 120km i muszę zacząć myśleć o częściach zapasowych
 4. "Power Bank" odpada, bo co do zasady wpinalibyśmy go do gniazda ładowania i faktycznie prąd byłby zbyt mały. W jednym z postów widziałem jak wyprowadził kabel do zewnętrznej baterii (tak ja to rozumiem). Takie rozwiązanie byłoby fajne. Mam bardzo dużo ogniw 16850 głównie LG i Panasonica (wyciągniętych z zepsutych pakietów od notebooków). Pakiety, które rozbierałem miały najczęściej uszkodzone tylko 1 ogniwo zatem 1 rozebrana "bateria" to 5 sprawnych ogniw. Z tego można już coś samemu poskładać + elementy z rosji.
 5. Zrobić taki pakiet można samemu pozostaje pytanie czy jeszcze jest jakiś element który trzeba wymienić (BMS?) Jeszcze nie zaglądałem do środka i nie wiem ile jest tam wolnego miejsca.
 6. U mnie tryb EKO i zrobione prawie 29km. Większy zasię to by była super sprawa ale nie jest źle. Ładuję w pracy i zwykle mogę szeeerokim łukiem wrócić do domu. Moja waga to 80kg. Załączam zapis mojej trasy. Można ją nazwać wyprawa na frytki ;). http://rg.513gs.com/?d=259fa4&l=pl
 7. Od zamówienia do odebrania paczki 16 dni. Sam kurier DPD z UK do PL to chyba 4 dni.
 8. Witam wszystkich, Moja paczka była wysyłana z magazynu HK. Do czasu przepakowania w UK nie mogłem śledzić. Dostałem link do śledzenia jak paczka weszła do PL (był to nowy numer a nie ten z gearbest) i wtedy okazało się, że to kurier DPD a nie DHL jak podawali z supportu Gearbest. Mój tracking gearbestowy "Package 2" mogłem sprawdzić na stronie dpd.co.uk i znajdował wpis: "Przyjęcie danych paczki" a po wpisaniu mojego kodu pocztowego pojawiały się dodatkowe dane ale nie wiedziałem gdzie jest paczka.