666piter

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 666piter

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Widziałem to krs wp, a znaczku nie sprawdziłem niestety. Ale zaraz, klikając u nich wyskakuje to: https://www.lexlab.pl/certyfikaty/LWS-26b92375ad88657d3c6a561ab7052b8a więc o co chodzi w końcu? I dlatego pytam tutaj, aby wiedzieć co i jak, więc nie wiem ten bulwers chyba jest zbędny? Napisałem post w innym dziale o pytanie, gdzie polecacie zakupić Redmi 4 Pro ze sklepu internetowego najlepiej z serwisem w PL, ale niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi. Jeśli masz jakąś propozycję, to chętnie wysłucham. Chodzi o ten temat jak coś:
 2. Witam. Potrzebuję od Was informacje, czy warto zamawiać xiaomi redmi 4 pro z tej strony: https://www.itaru.pl/produkt/xiaomi-redmi-4-prime-32gb/ Czy zamawiał ktoś od nich, jak wrażenia? Bo sprawdzałem i raczej firma istnieje, konto bankowe nie ma żadnych złych opinii, więc nie wygląda na fejk. Co myślicie?
 3. Witam. Czytałem opinie, szukałem i sprawa wygląda tak: interesuje mnie Redmi 4 Pro, bo wydaje mi się najlepszym modelem akurat 5 cali, więcej nie chcę, a i cena jest przyzwoita. I teraz pytanie, skąd z polskiego sklepu internetowego radzicie zamówić takowy model - kolor złoty lub złoto/biały 32 GB pamięci 3 GB ramu. Ja znalazłem takie propozycje: 1. https://x-sklep.pl/produkt/urzadzenia/telefony/telefony-xiaomi/xiaomi-redmi-4-pro-3gb32gb-zloty/ 2. http://migsm.pl/produkt/smartfon-xiaomi-redmi-4-pro-prime-32gb-gold/ 3. http://technos-online.pl/196,xiaomi-redmi-4-pro-lte-dual-sim-3-32gb-4100-mah-snapdragon-625-(srebrny).html I trzecia wydaje się przyzwoita, aczkolwiek jeszcze chciałbym, aby telefon był już "gotowy" do użytku, czyli raczej z globalnym oprogramowaniem wgranym, a tam takowego nie ma. Co w takiej sytuacji wybrac? Bo na innych w miarę normalnych stronach Redmi 4 Pro nie mogłem znaleźć, chyba że tak za 1100 zł od dystrybutora xiaomi w Pl.