Jump to content

Vetinari

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Vetinari

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi 1S
 1. Ale naprawdę wtedy zmienia się na 2G czy wyświetla komunikat albo wpisuje do logów? Bo to powazna róznica.
 2. Masz działające na Redmi Intelli3g? Przecież to nie działało na dual sim (tzn. włączyć się włącza, ale nie przełącza 3G).
 3. U mnie też nie działa - potrzebna jest do czegoś w ogóle ta aplikacja?
 4. A próbowaliście uzywać Facebooka bez Facebook Messangera? Ja tak mam i nie miałem nigdy problemów z wywalaniem.
 5. Mam włączone: - Usługi Google Play - Facebook - Swype + Dragon - Sleep as Android (nie wiem czy bez tego w autostarcie zadziała mi budzik ze Sleep as Android?) - Sklep Google Play - Gmail - Autoryzacje Facebook i Gmail muszą zostać, bo potrzebuję powiadomień. Coś z pozostałych warto wyłączyć? 130MB wolnych w tym momencie po czyszczeniu pamięci.
 6. Hej, dziś doszedł mi Redmi 1S, od razu wrzuciłem MIUI Polska i po googlowaniu i czytaniu poradników zostało mi parę szczegółów, z którymi nie umiem sobie poradzić, więc mam do Was kilka pytań 1. Czy da się dodać z poziomu samego MIUI, bez dodatkowych aplikacji, skrót do szybkiego pisania SMSa na pulpicie do wybranego kontaktu? Da się dodać kontakt, da się dodać szybkie dzwonienie, ale z jakiegoś powodu nie ma opcji z SMSem, mimo że wcześniej na androidzie widziałem takie opcje normalnie. 2. Jak włączyć (czy może nie ma?!) przełącznik 2G/3G sieci, tam gdzie jest przełącznik GPS, dane
×
×
 • Create New...