Jump to content

Jakub76

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Jakub76's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Wszystko wpinałem od nowa, taśma jest ok, przed flashowaniem od razu po kupnie podłączyłem go i w menedżerze urządzeń pokazywało go jako "Unknown device" więc to nie problem wyświetlacza raczej ;/ Od momentu kupna nie słyszałem dźwięków ani nie było wibracji, facet też pisał, że odkąd się wyłączył jedynie dioda LED działała oraz komputer go wykrywał jako Unknown Device.
  2. Nic się nie podświetla.
  3. Zapomniałem napisać, że jest w praktycznie idelanym stanie. Co do serwisu to nie wiem, czy będę chciał wydawać 200-300 złotych :/ A jak już napisałem, był on rozkręcany, więc gwarancji raczej nie ma.
  4. Witam, Niedawno kupiłem Xiaomi MI5 Standard (3GB RAM, 32GB ROM) z problemem - nie włącza się. Ma on około 7 miesięcy i jest w idealnym stanie, więc można powiedzieć, że nówka. Sprzedawca powiedział, że go używał, po czym schował do kieszeni lecz gdy później go wyjął już się nie włączał (aż do teraz). W telefonie była szybko po zakupie wymieniana szybka z tyłu. Dobra do rzeczy: telefon nie włącza się, komputer go wykrywa - można wejść w tryb EDL (rozkręcając go i dotykając pęsetą dwóch małych złotych punktów na płycie głównej) oraz też w fastboot. Podłączając telefon do prądu świeci się lampka LED - najpierw pomarańczowa a po kilku/kilkunastu minutach zielona - czyli się ładuje. Na ekranie nic się nie pojawia, czy to ładując go, czy przechodząc w wymienione tryby. Telefon nigdy nie był zalany, co widać po czujnikach - są bielutkie a płyta nie ma znaków korozji. Co próbowałem: flashować system przez dwie wersje MiFlash (XiaoMiFlash oraz MiPhone) w trybie EDL wybierając opcję Flash All (telefon ma zablokowanego bootloadera). Bez skutku. Program pokazuje po ~200 sekundach "success" lecz telefon nadal się nie włącza. Komputer po zainstalowaniu sterowników wykrywa telefon w trybie EDL jako "qualcomm hs9008 usb loader" czy coś takiego, a MiFlash widzi go jako COM10 lub COM3/4. Czego nie próbowałem: odblokowywać bootloadera (MiFlash Unlock wykrywa telefon) i flashować w normalnym trybie w MiFlash lub flashować przez Fastboot. Nie wiem co robić, nie wierzę, że to wina płyty głównej, ponieważ telefon działał idelanie, po czym się po prostu wyłączył Z góry dziękuję za wszelkie rady. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...