rumburak

Użytkownicy
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About rumburak

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak już wyżej pisałem, między innymi ją mam - wersję "pro", która podobno lepiej układa się na zakrzywieniach. Zdjęć nie mam i robić nie ma sensu w moim przypadku bo ciężko ją dostrzec gołym okiem, więc musiałbym się mocno wysilać i szukać super warunków oświetleniowych by cokolwiek uwidocznić na zdjęciu. Wg mnie folia bardzo dobra - po 3 tygodniach intensywnego użytkowania wygląda tak, jak pierwszego dnia, czyli niemal jakby jej nie było. Warto chyba dodać, że na opakowaniu widnieje informacja, iż folia "przeznaczona jest do montażu w specjalistycznych punktach" - kupiłem w sklepie 3mk i tam też mi ją założyli. Podczas zakładania wkładali to jakiejś maszynki - może podgrzewającej, nie mam pojęcia szczerze mówiąc i nie pytałem. Nie wiem jak wygląda sprawa z montażem własnoręcznym, więc nie ręczę za to. Tuż po założeniu zostało pod folią kilka małych bąbelków powietrza, które zgodnie z zapewnieniem producenta, samoczynnie zniknęły przed upływem 48h.
 2. A ja ostatecznie wybrałem folię - konkretnie 3mk Arc Pro. Gdy jest dobrze naklejona to praktycznie niewidoczna i pokrywa całość. Na moje oko żadnych zmian w przejrzystości czy barwach wyświetlanego obrazu nie powoduje. Może jestem mniej wymagający niż inni, nie wiem, w każdym razie szczerze polecam. Do tego dołożyłem etiu od MSVII, w wersji matowej - ma chropowatą powierzchnię, dzięki czemu telefon zdecydowanie pewniej leży w dłoni i nie muszę uważać, aby mi się nie wyślizgnął, gdy wyjmuje go z kieszeni czy obsługuje jedną ręką. Poza tym jest wg mnie bardzo gustowne - cienkie, świetnie spasowane, nie powoduje odczuwalnego powiększenie gabarytów telefonu. Jedyne mógłbym się przyczepić do jego wysokości - na krawędziach jest dokładnie równe z krawędziami telefonu, zatem sam ekran wystaje ułamek milimetra. Chociaż dzięki temu ładniej się prezentuje - dla jednych plus, dla innych minus.
 3. Uwaga, będą laicke pytania Kupiłem niedawno Note4X z polskiej dystrybucji (konkretnie ze sklepu PCProject). Zainstalowany był MIUI Global Stable, dokładnej wersji już nie pamiętam. Dzisiaj wyskoczyło powiadomienie, że dostępna jest aktualizacja MIUI - więc wiele się nie namyślałem i zainstalowałem. Obecnie jest MIUI Global Stable 8.2.5.0 (MCFMIDL). I teraz pytanie - czy ten system/nakładka, którą mam, jest ok? Czy warto coś zmieniać? Czy można i warto zainstalować w jakiś sposób Androida 7?
 4. Już miałem kupić to szkiełko i dobrze, że się wstrzymałem. Z tego co wyczytałem, problem wynika z faktu, że szkło tak naprawdę nie przylega do ekranu w środkowej części (trzyma się jedynie na krawędziach). Zatem zwykła wilgoć, która szybko tworzy się choćby przy zmianie temperatur, prawdopodobnie tworzy takie negatywne efekty. Lipa jak dla mnie. Póki co, nie ma chyba nic naprawdę dobrego.