Jump to content

koles142

Użytkownicy
 • Posts

  79
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by koles142

 1. Czy da się utworzyć kopie sceny w mihome? Mam scenę i chcę zrobić identyczną ale z innym przyciskiem, czy muszę wszystko wpisywać od nowa? Czy mogę zrobić duplikat i zmienić tylko wyzwalacz?
 2. Na drugie pytanie odpowiedz brzmi nie da się. Nie ma domyślnie takiej funkcji w sofcie żarówki. Szkoda ze tez mi tego brakuje. Bieganie w nocy i gaszenie świateł bo była przerwa w dostawie prądu jest słabe.
 3. Czy to jest to rozwiązanie z podłączaniem głowic kablem do gniazdek xiaomi? Czy coś mieszam? Zależy mi na bezprzewodowej opcji
 4. Cześć. Jest jakiś sposób aby sterować np. Ogrzewaniem danfosa scenami z mi home? Integracja z domoticzem? Czy są jakieś inne kompatybilne z mi home przełączniki do światła którymi można sterować? Mam płytki na ścianie w łazience i nie chce tego kuć żeby zmieścić włącznik kwadratowy
 5. W philipsie niestety nie ma takiej możliwości, tez nad tym ubolewam.
 6. Koledzy czy odkurzacz xiaomi 1 gen kupiony w pl z dystrybucji UE będzie działał z mi Home na serwerze chinskim czy wymusi zmianę serwera na europejski?
 7. Ten język polski to jakaś proteza ustawiłem, wybrałem „kontynent” i w sumie działa, żadne urządzenie nie zniknęło. Z tym, że przetłumaczona i to nie w pełni jest tylko główna aplikacja. Wszelkie urządzenia jak np. Odkurzacz maja interfejsy po angielsku. Tak jakby przetłumaczyli podstawy a widgetów urządzeń już nie. Nie wiem jeszcze jak z komunikatami bo nie sprawdzałem. Ogólnie słabo. Tutaj zmiany:
 8. Jest aktualizacja mi Home na ios. Dodali język polski. Niestety po wybraniu polskiego nie da się ustawić regionu na mainland china
 9. Szkoda ze nie zdecydowali się na tak prosta rzecz jak wbudowana bramka bluetooth żeby nie trzeba było rzeźbić z lampkami których nie wszyscy potrzebują :/
 10. Wiem ze nie smart ale może w końcu skończy się temat przejściówek? Jak myślicie? http://s.aliexpress.com/RzYjUjUJ
 11. A to nie działa tak, ze jak dodasz czujnik kwiatów do mi Home to automatycznie się zepnie z lampką?
 12. Np. Yeelight Ceiling Light. Wypróbowałem - działa. A coś innego? Jest gdzieś lista?
 13. ok, dzięki. Jakie urządzenia są bramka bluetooth?
 14. Jeszcze dwa pytania o xiaomi plant monitor. 1. Czy można używać na zewnątrz? Wodoodporne? 2. Czy aby działały sceny automatyczne np. Jeśli za mała wilgotność to włącz żarówkę potrzebuje jakiejś bramki bluetooth? Plant monitor działa na bluetooth a nie na zigbee stad pytanie czy po dodaniu go do mi Home automatyczne sceny ruszą bez bramki bluetooth (np. Lampki)?
 15. Super dzięki:) jeszcze jedno pytanie. Czy sensor zalania może być caly czas pod wodą? Będzie działał? Jakbym go wrzucił np. Do beczki z woda i ustawił scena gdy brak wody wyślij alarm to będzie działać czy czujnik nie może pracować pod woda? Jeśli nie to jakiś sposób na „rozszerzenie” tych dwóch wypustek, które wykrywają wodę?
 16. Czy ten sensor do kwiatków (mierzy światło, wilgotność itp) umożliwia tworzenie scen? Chodzi mi o sceny typu: jeśli wilgotność większa/mniejsza to wyślij powiadomienie lub włącz żarówkę? Ktoś to sprawdzał?
 17. Niestety nie. Tez się z tym zmagam
 18. Praktycznie dla każdego: brama, sensor ruchu aqara, czujnik temperatury, smart switch. To nie był screen z ios
 19. Panowie pytanie czy xiaomi led strip to to samo co yeelight led strip? Czy yeelight mogę podpiąć pod mi Home app i stworzyć sceny np z czujnikiem ruchu czy nie będzie takiej opcji?
 20. Zapomniałem dodać ze mam aplikacje na ios, nie wiem jak Ty. Może to problem z aplikacja?
×
×
 • Create New...