Jump to content

mrDarknes

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mrDarknes

  1. Witam mam problem z moim xiaomi a minanowicie po odłączeniu telefonu od ładowania zasiegl znikł niby widzi kartę ale nic, próbuję połączyć się z siecią ręcznie tez nie znajduje mi żadnej dodam że mam kartę z (PLAY) i w innym telefonie wszystko działa jest zasieg i wg. rom MiuiPolska 7.3.16 miui 8.3. Czy ktoś mi powie gdzie jest antena GSM W tele albo pomorze to naprawić ??
  2. Mam Podobny Problem czy ktoś może podpowiedzieć co odpowiada za odbieranie zasegu w telefonie ?? Bo ja bo ładowaniu telefonu straciłem zasięg, ale jak nosze go w kieszeni i nie wiem czy cos go tam sciska to się pojawi ale jak cche zadzwonić to BRAK USŁUGI
  3. Witam jestem posiadaczem RN 3 3GB/32 i mam problem jak w temacie od wczoraj. Wiec podłączyłem telefon do ładowania i po odłączeniu znikł mi zasięg sieci GSM. Jak go nosiłem jeszcze w ten sam dzień w kieszeni to nie wiem czy cos w nim stykało się czy co bo zasięg się pojawiał ale jak go już w ręce miałem to od razu ginął. Dodam jeszcze ze z trzy miesiące zmieniałem dotyk z wyświetlaczem caly digitizer sam ale wszystko było ok.
×
×
  • Create New...