Jump to content

Kozy

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kozy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Dzięki wszystkim za pomoc. Decyzja padła na Mi5. Tak przy okazji polecacie jakieś sklepy w Polsce lub macie sprawdzonych sprzedawców na allegro?
  2. Chcę sprawdzić czy da się wykorzystać patenty z płatności telefonem oraz (i)beaconów do realizacji pewnej specyficznej funkcjonalności (przesył danych). Jakieś inne telefony polecacie od Xiaomi, które posiadają NFC?
  3. Witam, poszukuje jakiegoś telefonu do developmentu (testowania i debugowanie napisanych aplikacji na telefon). Potrzebuję w telefonie: NFC, Bluetooth 4+ koniecznie z BLE - BLUETOOTH LOW ENERGY (teraz chyba każdy bluetooth powyżej 4 jest BLE), Dobrze jakby była dioda podczerwieni Zdecydował się na Xiaomi, ponieważ widziałem u kumpla jak to działa i jest bardzo duża możliwość modyfikacji softu w telefonie. Jeśli się nie mylę to mogę sobie wgrywać różne wersje Androida. Jednak nie pojęcia o telefonach od Xiaomi i proszę o Waszą pomoc. Rozważam takie modele jak Xiaomi Mi 5 lub Xiaomi Redmi Note 4. Z tym, że Note 4 chyba nie posiada NFC. Czy istnieją jakieś inne model niż Mi 5, które posiadają NFC? Idealne rozwiązanie to byłoby połączenie Mi5 z Note 4
×
×
  • Create New...