marcin13

Użytkownicy
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About marcin13

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  redmi note 3 pro

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No mnie właśnie zastanawia co to jest to BLE, zrobiłem aktualizację ale nie zauważyłem żeby coś wniosła do tematu
 2. A kiedy kupiłeś kolego ? Tzn kiedy została wysłana ? Ja mam taką sytuacje że wysłali 12.07 a do dzisiaj nie mogę śledzić przesyłki.. Nie wiem czemu, pokazuje się informacja że nie znaleziono takiego numeru itp. Pamiętasz może ile czasu minęło od wysłania do możliwości śledzenia ? Gdzieś czytałem że to 5-10 dni roboczych. U mnie już minęło i dalej cisza.. Miałem nadzieję że zmieszczą się z dostawą w 8-18 dni Ale chyba nadzieja matką głupich
 3. Masakra.. Zamiast dać większy zasięg,czy po prostu ulepszyć aktualne parametry to Oni schodzą z mocą o 1/3.. Ktoś ma jakieś informacje skąd taki pomysł ?
 4. Masz na myśli terminal w PL czy gdzie, bo nie rozumiem ? Swoją drogą zauważyłem że sama wysyłka pomiędzy majfriendem a WER warszawa idzie bardzo sprawnie, są to kwestie max kilku dni, schody zawsze zaczynają się w PL :/ paczka idzie miesiąc z czego 3 tygodnie zwiedza Polandię..
 5. Tak,to ta niby szybsza opcja.. Tylko że zamówienie zostało wysłane 12.07. Gadałem z supportem GB i powiedzieli że w ciągu 5 dni numer powinien być aktywny i powinno być możliwe śledzenie. mamy 20 i dalej cisza :/
 6. Panowie, muszę się was poradzić, czekam cały czas na swój gadżet, i dostałem taki numer śledzenia EU14998452886966 Nie znalazłem nigdzie informacji aby te numery śledzenia gdzieś występowały, miał ktoś też podobny ? paczka leci podobno "Express for Electric Scooter Only"
 7. Wydaje mi się że stosowanie dodatkowego pakietu, który będziemy wpinać pod fabryczny balanser jest bez sensu. Po co mamy niszczyć któryś z akumulatorów jak za niewielką kwotę(około 20$) możemy kupić potrzebnego bms-a i mieć tak jakby 2 akumulator. Przewody można wyprowadzić dyskretnie od spodu, aż do kierownicy na której była by torebka z zapasem energii
 8. CO masz ma myśli ? Wystarczy dobrać ogniwa o zbliżonej rezystancji i pojemności połączyć to w pakiet 10S2P lub 10S3P, ilość połączona równolegle jest w sumie nieskończona. zaopatrzyć ten pakiet w osobnego bms-a i podłączyć równolegle do fabrycznej baterii. i najprawdopodobniej, prąd będzie pobierany taki sam z obydwu pakietów. dzięki czemu zwiększy się żywotność fabrycznego( oczywiście trzeba dobrać odpowiedni przekrój przewodów itp. ) Czy widzisz jeszcze jakieś problemy ?
 9. Czy wybierałeś tą szybszą przesyłkę ? która była płatna i deklarowany czas dostawy wynosił 8-17 dni ? Bo jeżeli tak, to trochę nie zmieścili się w czasie :/ Myślę że te 2 przewody które były wyprowadzone, na poście jaki widziałeś, były podłączone bezpośrednio do baterii albo sterownika oczywiście równolegle. myślę ze nie powinno być z tym większych problemów.. na pewno temat trzeba by zgłębić i dokładnie dowiedzieć się jakie parametry przy takim łączeniu trzeba wziąć pod uwagę, na pewno rezystancję wewnętrzną i pojemność pakietu. problem może wystąpić przy określaniu zasięgu hulajnogi, który może być przekłamany przez tą właśnie modyfikację. niestety nie mam jej jeszcze u siebie, i nie jestem w stanie zobaczyć jak to wszystko jest tam podłączone. na pewną dodatkową baterię trzeba by ładować osobno, co wykluczy koszty wymiany sterownika, oraz zaopatrzyć się w jakiś układ który nie pozwoli na nadmierne rozładowanie.
 10. Niestety tak jak napisal kolega u góry. jazda podczas ladowania jest nie możliwa. nawet jeśli, to zasięg zwiększył by sie niewiele, poniewaz prąd ladowania baterii jest niewielki, i po prostu duzo szybciej by sie akumulator wyczerpywal niz ladował. myślę po prostu czy nie było by najłatwiej dołożyć ogniw równolegle, oczywiście musiały by być takie same jak oryginalne lub bardzo podobne.
 11. trasa zacna ale miałem na myśli sposoby mniej konwencjonalne jak np. dodatkowy akumulator
 12. dzięki wielkie ! a jakiś pomysł na przedłużenie czy zwiększenie zasięgu?
 13. Panowie. Może mi ktoś to sprawdzić czy da się ładować hulajnoge i jednocześnie używać? Bede bardzo wdzięczny
 14. moja właśnie idzie dzisiaj zamówiłem z gearbest, fajna promocja była bardzo mnie interesuje czy jest możliwość jazdy w czasie ładowania. zastanawiam sie nad zwiększeniem zasięgu poprzez dodatkowy akumulator