Skocz do zawartości

nickjakijestkazdywidzi

Użytkownicy
  • Postów

    7
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia nickjakijestkazdywidzi

Mitu

Mitu (1/14)

0

Reputacja

  1. Nie chcę już zaśmiecać, ale wytłumaczyć. Nie nazywam cebulakiem osoby, która kupiła np. 3 miesiące temu etui w Chinach i czekała miesiąc, gdzie w Polsce etui było o 300% droższe i słabo dostępne. Mówię o osobach, które dziadują i kupują o 5/10zł taniej w Chinach, bo Polak nalicza marżę. Sam swojego RN3P mam z Ali. Ale są osoby, co nie martwią się o kasę, bo ktoś jednak kupuje na allegro RN3P za 1000zł(na allegro są po 800zł i po 1000zł- ten sam sprzęt). Ja podzieliłem się linkiem (tak robi większość), gdzie ja kupiłem i albo ktoś będzie chciał kupić na allegro, albo ali.
  2. Czyli wkleiłeś "nieaktualny" link. A skoro jest to forum, które ma pomóc w kupnie etui itp do RN3P, to po co dajesz link sprzed 3 miesięcy? Tak jak już pisałem- w Polsce jest dostępne za 18zł w 2 dni... Ja mówię o szkle, które na allegro niedawno kupiłem za 18zł z przesyłką i które kolega wkleił w linku za 14zł. Ok, mój błąd. Nie dopatrzyłem i w linku kolegi jest etui I szkło za 14zł.
  3. Tylko, że ja nie czytałem 16 stron, więc nie wiem, kto co wstawia. Ja dałem linka, gdzie ja kupiłem i chciałem powiedzieć, że są ludzie, co wolą czekać miesiąc, niż dać przykładowo 4 zł więcej i mieć w 2 dni. Dlatego takich ludzi nazwałem cebulakami, bo tak się nazywa takie osoby w internecie. A nawiązując do szkła, chodziło mi tylko i wyłącznie o kolegę nade mną, bo to on wrzucił link ze szkłem z China za 14zł. Pomyśl zanim napiszesz? Nie każdy na tym forum pewnie umie/chce zamawiać na ali, więc opisałem jak wygląda sytuacja ( że czekasz na produkt z ali 1miesiąc, który kosztuję tam 14zł, a w kraju masz go za 18 zł w 2dni). Nie chcę się z nikim kłócić. Nie każe nikomu kupować w Polsce, gdzie jest marża
  4. Czy ja gościu mówię do Ciebie? Jeśli chodzi o szkło, to skomentowałem post nade mną, gdzie kolega wkleił linka z ali.
  5. Co za cebulaki kupować szkło w Chinach za 14zł i czekać na nie miesiąc, gdzie w Polsce można kupić za 18zł. Typowi Janusze biznesu. Nie dać zarobić rodakowi, tylko kupować u chinoli.
  6. Tak jak ktoś wcześniej pisał.. Przy robieniu zdjęć w tym etui jak lampa błyskowa się włączy to zdjęcie jest do d*py. Normalne jest, że etui są tańsze w Chinach. Ale etui służy do ochrony telefonu i czekanie kilka tygodni na przyjście z Chin nie każdemu się opłaca.
  7. http://allegro.pl/etui-silikonowe-redmi-note-3-pro-kate-152mm-se-i6751586855.html?reco_id=edb6f08b-09b1-11e7-92e1-56847afe9799&ars_rule_id=201 Polecam. Silikon zapobiega wyślizgiwaniu się telefonu z ręki oraz rysowaniu się obudowy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...