Jump to content

juras_b

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi NOTE

Recent Profile Visitors

677 profile views

juras_b's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam. Mam kłopot z wgraniem romu xiaomi.eu na mojego mi mixa. Bootloader odblokowany, wgrane najnowsze twrp. Wszystko niby ok, ale mam problem z wrzuceniem romu do pamięci urządzenia w trybie twrp. Windows widzi telefon, zawartość pamięci, ale nie mogę do niej niczego wrzucić. Próbowałem na różnych komputerach, zmieniałem sterowniki, kable i nic. Na telefon w trybie przesyłu danych mogę wrzucić wszystko. Telefon w tej chwili na global dev.
 2. A u mnie dzisiaj niespodzianka. Jak pisałem wcześniej nie mogłem wysłać zgłoszenia na odblokowanie przez sms-a, bo przenosiło mnie od razu na stronę pobierania Mi unlock. Próby odblokowania kończyły się jak u Acid-a na 50% weryfikacji. Dzisiaj tak proforma spróbowałem odblokować Mi unlockiem... I poszło! Nie zmieniałem komputera, sterowników, wszystko jest jak było. I bootloader odblokowany
 3. No właśnie, jak pisałem wcześniej mam trusted device I jak chcę wysłać zgłoszenie to przerzuca mnie zamiast do formularza na stronę pobierania Mi Unlock..
 4. Gdzie mam to sprawdzić? W telefonie w ustawieniach/Mi account/current device mam trusted device I activated
 5. Witam. Próbuję wysłać zgłoszenie przez stronę https://unlock.update.miui.com/ żeby odblokować bootloadera. W poradniku jest napisane aby kontynuować aż do pojawienia się strony U mnie nie ma nic takiego, przenosi mnie od razu na stronę http://www.miui.com/unlock/ , gdzie mogę jedynie pobrać Miflash Unlock.... Nie mogę wysłać formularza do otrzymania SMSa. Po pobraniu w/w podczas próby odblokowania proces zatrzymuje się na 50% i krzyczy na czerwono. Coś robię nie tak?
×
×
 • Create New...